trende

Tünel Çadır

Tünel Çadır

Tünel Çadır

Tünel çadır yapıları yapımı zahmetli olsada günümüzde geniş kitlelere ve geniş işletmelere hitap etmektedir bu kitleler değişik amaçlarda kullanım sağlamaktadır tünel çadır yapıları bir çok alan ve kapatma yöntemleri yanı sıra yaşam alanları gibi bir sürü mülteci çadırları da da kullanılmaktadır tünel branda ekranlarda sıkca seyrettiğimiz futbol maçarında sporcuların çıktıkları tünel çadır halı saha çadırı, mülteci çadırı, restorant giriş tenteleri, otel tenteleri, cafe bar, şantiye çadırı, yemekhane çadırı gibi kullanım alanlarına sahip ve her alanda değişik ürünler kullanılmaktadır inşaat, halı saha çadırı, depo çadırı, gibi çadırlar PVC brandayı tercih etmesi ve diğer işletmelerin ise bu işin tam aksine kumaş tarzı ürünler Acrilic tarzı ürünler seçmesi görüntü açısından vaz geçilemez.

Çadır branda ve tente sektöründe 1980 yılından beri faaliyet gösteren kale branda firması köklü bir kuruluş olup dev bir şirkettir. Kendi alanında uzmanlaşmış ekibi ile kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini üst sıralara çıkararak ön sıralara gelmiştir. Branda ve çadır denince akla ilk gelen firma olan kale branda da 150 çeşide yakın ürün hizmete sunulmaktadır. Ayrıca ilerleyen teknolojiyi takip etmekte ve çıkan her yeni sistemi örenerek kendini geliştiren bir firmadır. Genel olarak ürettiği ürünleri; oyun tünel çadırı, yarasa, tünel ve Kızılay çadırı gibi pek çok çadır üretimi, kamyon, araba ve tekne brandaları, sabit, körüklü ve akardiyon tente çeşitleri gibi pek çok ana başlıkta sıralanabilir.

 

Üçgen çadırlardan daha geniş alana sahip ve rüzgara onlardan daha dayanıklı çadırlardır, ancak çadırı kurmadan önce rüzgar yönününe dikkat etmek gereklidir. Bu çadırın sabit durabilmesi için çadır 4 noktadan sabitlenmelidir.

Zorlu koşullarda, profesyonel dağcılar tarafından, birkaç günlük olması Gereken kamplarda yaygın olarak kullanılan bir çadır türüdür.

15.12.2016
1.381