trende

Perde Brandaları

Anasayfa » Perde Brandaları

Perde Brandaları

Perde Brandası adı üzerinde camekan mekanlarımızın balkonlarınızın korunmasını sağlayan branda sektörümüzdeki değişik bir tabiridir

Firmamız şeffaf tente perde alanında kendisini daima ileri taşımayı başarabilmiş bir firma olarak adını duyurmayı başarmıştır. Değişik kategorilerde başarılı olamayı başaran ve dilden dile yayılmayı başarabilmiştir.  İşçilik, kalite ve malzeme kullanımında oldukça önem veren firmamız sizler için özel tasarımlarda gerçekleştirmekte. Şimdi sizlere şeffaf tente hakkında bilgi vereceğiz.

Şeffaf tente perde nedir derseniz perde günümüzde hayatımızın her köşesinde yer alan bir çeşit çadırdır. Günümüzde şeffaf tente perde çay bahçeleri veya kafelerin sigara içme alanları için yaptığı insanların hava şartlarından etkilenmemesi için yapılan bir çeşit çadır biçimidir. Şeffaf tente perdenin çok sağlam olup olmaması yapım aşamasındaki sağlamlığıyla eşdeğerdir. Şeffaf tente perdeyi rüzgar sirkülasyonun çok olduğu yerlere kurarsanız eğer çok şikayetçi olabilirsiniz. Fakat herhangi bir hava boşluğunun girmesine izin vermeyip çıtaları sağlam ve güçlü olarak inşa ederseniz şeffaf tente perdenin hiç bir sıkıntı çıkarmayacağından emin olabilirsiniz. Şeffaf tente perde aslında çadırın aynısıdır. Fakat şeffaf tente perdeyi çadırdan ayıran en önemli özelliği çevresi komple branda olmaması bazı yerlerin şeffaf branda olması bir nevi pencere edası vermesidir. Kafelerde şeffaf tente perde kullanılan özelliklerdendir. Çünkü sigara içme alanları için hem sıcak olması hem de şeffaf kısımların açılmasından dolayı açık hava olarak sayılması kafelerde çok görülme oranın arttırıyor.

Şeffaf Tente Perdenin Yapım Aşaması

Şeffaf tente perdenin nasıl yapılır sorunun cevabını sizlere anlatmak istiyorum. Şeffaf tente perde çok kolay yapımı vardır. Eğer rüzgar yemeyecekse ortaya çıtalarla sabitlendirici ve taşıyıcı yapılır ve şeffaf tente perde oluşur. Fakat çatılı yapılacaksa bu iş biraz kolay olmaktan çıkmaktadır. O yüzden bu işten anlayan ve işinin ehli birisine yapım aşamasını yaptırmanız gerekmektedir. Yoksa başınız çok ağrır ve güzel verim alamazsınız.

Örneklerde görüldüğü gibi branda nın perdeleme sistemlerine uyumu son derece şık ve kullanışlıdır perde brandaları gerek stant oluşturmalarında gerek güneşten korunması için evinizde önemli rol oynamaktadır