trende

Depo Çadırı

Anasayfa » Depo Çadırı

Depo çadırı üretiminde lider firmalardan Kale branda çadır sistemleri olarak deneyimli çadırcı ile hizmet vermekteyiz. Depolama amacıyla özel imalatı yapılan modelleri firma kalitemiz ile uzun yıllar sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

depo çadırı

Kullanıma Göre Depo Çadırı Modelleri

 1. Yalıtımlı depo çadırı
 2. Gıda Depolama Çadırı
 3. Uçak Hangar Çadırı
 4. Çalışma Alanı Çadırı
 5. Araç gemi depolama amaçlı
 6. Ürün deposu çadırı

Depo çadırları bir alanın kapatıp gerekli eşyaları güneş ve yağmurdan korunması için yapılması şarttır. Kolay şekilde kurulup kullanılabilen olan bir yapı sistemidir. Betonarme yapıların aksine daha hızlı kurulum ve maliyetsiz bir sistemdir.

Betonarme yapılar günümüz şartlarında çok prosedür gerektiren yapılardır. Fakat depo çadırları günümüzde izin prosedürlerini aşmış kolay sökülüp tekrar kurula bilme özelliğine sahiptir. Depolama çadırı olduğu için bir sıkıntı yaşamanız çok güçtür. Depolamada ve hangar çadırlarımız inşaatlarda fabrikalarda lojistik departmanlarında kullanılma daha yatkın yapılardır.

Depo Çadırını Nerelerde Kullanabilirsin?

 • Depo çadırları görüntü bakımından gerekli toplantı iftar ramazan gibi ve konser için kullanılabilmektedir.
 • Bu yapılar rüzgar yükleri kar ve basınç yükleri istatistikleri bunun yanında fizibilite çalışmaları mevcut bir şekilde hizmete sunulmaktadır.
 • Bu yapıların ömrü en az 20 yıl gibi bir süredir tabi bu tür ürünlerin bakımlarını yaptırıldığımız bu süreyi uzatmak mümkündür.
 • Belirli bir çok referansımız değişik ölçümler ve değişik yüksekliklerde mevcuttur. kendi alanınıza göre çözümler üretilip buna göre hangar ve depo çadırlarımızı mekanınıza tasarlarız.
 • Ücretsiz keşif ve tekliflerimizden yararlanmak için iletişim kısmından bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Depo Çadırı Fiyatları

Çadır fiyatını net veremiyoruz. Fakat taleplerinizi karşılayan bir çadırın fiyatını almak için bir fiyatlama yapabiliriz.

Standart profil Polyester brandalı tek kat m2 fiyatı : 289 TL

Orta profil polyester brandalı tek kat m2 fiyatı : 389 TL

Kalın profil polyester brandalı tek kat m2 fiyatı : 489 TL

Fiyat için farz edelim ki çadır içinde kullanılan yalıtım malzemesi kullanılan branda kumaş kalınlığı m2 ağırlığı gibi durumlar fiyatı etkilemektedir.

Verilen fiyatlar çeşitli ürünleri yağmurdan koruyabilecek orta ve kalın profiller kar yükünü taşıma kapasitesine göre arttırabilir.

Ölçü ve alan belirlemesi sonrası çadır tipine göre fiyat teklifi sunmaktayız. Keşifler ücretsiz şekilde yapılmaktadır.