Depo Çadırı

Depo Çadırı

Depo Çadırı malzeme depolama için ideal depolama çadırları imalatı yapan firmamız ısı yalıtımlı depo çadırı ürünlerininde imalatını yapmaktadır. Uygun Fiyatlı Branda ürünleri KaleBranda.com da Aşağıda Depolamak için Çadır Modellerimizi inceleyebilir uygun Depo kullanımına uygun Çadır Fiyatlarından Yararlanabilirsiniz. Isı Yalıtımlı  Çadır Modellerimiz Mevcuttur.

Kale Branda olarak Çadır, branda ve tente sektöründe her zaman yeniliklere imza atıyoruz. Sizin istekleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz tente ve branda modellerini tasarlıyoruz. Sunduğumuz tüm hizmetlerde üretimden müşteri memnuniyetine kadar bütün aşamalarda global standartları uygulayarak bir dünya markası yaratmak ve tente sektörünün lideri olarak gelecektede de müşteri ihtiyaçlarını yüksek hizmet kalitesinde karşılamaktır.

Depolama çadırları kullanım alanlarına göre özel olarak tasarlanmıştır.

Ürünlerimizde kullanmış olduğumuz çelik profiller sayesinde ürün kolay kurulur ve kolay toplanır. Isı yalıtımlı malzeme sayesinde depolanan ürünlerin korunmasını da sağlamış olursunuz. Depo çadırlarında saman,fındık,damacana su gibi ürünleri gönül rahatlığı ile depolama amaçlı kullanabilirsiniz.

Depolama amaçlı kullanılacak olan depo çadırları hem özel olarak üretilmekte hemde sizin vereceğiniz ölçüler ile özel olarak tasarlanıp üretilebilir.

Samanlık,ardiye gibi kullanım için de uygun olan çadırımız uygun fiyatı ile de dikkat çekmektedir.

Son zamanlarda sıklıkla sorulmaya başlanan tavuk besi çadırı olarak da  kullanılabilen bu ürünümüz ısı yalıtımı nedeni ile aranır ürün olmuştur.

şantiye çadırı, yemekhane çadır, inşaat çadırı, yatakhane çadırı

Depo Çadırı

Hangar ve depo çadırı Hangar çadırı, çalışma alanında en ekonomik ve tasarruflu koruma sağlamaktadır. Kolay kurulumu sayesinde zamandan tasarruf sağlar ve kolaylıkla taşınabilir.

06.03.2014
591
Ara veya Mesaj Yaz