trende

Sabit Tente

Anasayfa » Tente Çeşitleri » Sabit Tente

Sabit Tente

Sabit Tente “Sabit Dekoratif Tente Sistemleri”  “Tente Sistemlerimiz Arasında En Çok Tercih Edilen Ürün”

Tenteler genelde işyerlerinin tercihleri arasında olmaktadır. Dükkânlarda ve daha çok sektör alanlarında kullanılmaktadır. Tentelerin birçok çeşitleri bulunmaktadır. Kullanım yeri ve alanlarına göre değişiklik göstermektedir. Sabit tente adı üstünde sabit duran hareket ettirilemeyen tente çeşidi olmaktadır.

Sabit Tente Cephenin durumuna ve isteğe bağlı olarak tasarlanabilen binaya ve mekanlara estetiklik ve şıklık kazandıran özel tasarım tente modeller imizdir.

Sabit tente, kullanıldıkları mekan açısından hareket ettirilip gölge ve yağmur koruma alanlarının değiştirilmesine gerek kalmayan ortamlarda kullanılan bir tente çeşididir.

SABİT TENTE KULLANIM ALANLARI
Sabit tenteler mafsallı tente, raylı tente gibi hareket ettirilen tenteler dışında cafe, restoran ve bu gibi mekanların kapılarında kullanılır.

ZENGİN SABİT TENTE ÇEŞİDİ
Sabit tenteler, kullanıldıkları mekana göre imal edilebileceğinden hem küçük hemde büyük alanlarda kullanılabilir. Cafeler, Otel bahçeleri

yada gölge ve yağmur koruması istenen her mekanda kullanılabilirler. Özellikle kapı ve salon girişleri, pencere ve kapı üstleri gibi devamlı gölge ve yağmur koruması gerektiren noktalarda idealdiler.

Sabit tente ev, cafe, otel ve restaurant gibi mekanların bahçeleri ile evler ve villalarda kullanılabilir. 1990 yılından bu yana sabit tente sektörlerinde profesyonel hizmet veren firmamız, bu güne kadar yüzlerce sabit tente montaj kurulum hizmeti vermiştir.

Sabit tente dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olan firmamız, yüksek kalite ve uygun fiyat tente anlayışını birleştirerek müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutarak hizmet vermektedir. Zamanında iş teslimi ve kaliteli işçilik her zaman dikkat ettiğimiz konuların başında gelmektedir.
Gerek ev, bahçe gibi kişisel kullanımlarımız gerekse cafe, otel, yada benzeri kurumsal sabit tente ihtiyaçlarınız için olsun her türlü sabit tente ve benzeri ihtiyaçlarınızda firmamız istek ve ihtiyaçlarınızı tam olarak anlar ve size uygun sabit tente ürünlerini vaktinde ve en uygun fiyatlarla sunar.