Kapalı Spor Salonu

Branda Projelerimiz


Branda Projelerimiz

Şimdiye kadar olan projelerimiz ve ve halen süren projeler hakkında burdan bilgi alabilir proje ismini ve resimlerini burdaki sayfamızdan takip edebilirsiniz burada yayınlanan projelerimiz bi kısmını yansıtmaktadır.

 

Özel mimarı Branda Projelerimiz denine akla ilk gelen tente, branda ve çadır çeşitleri olmaktadır. Bu ürünler ve uygulamalar genelde sektör alanlarında tercih edilmektedirler. Standart olan ürünler bulunduğu gibi özel tasarımlarda bulunmakta ve yapılabilmektedir. Ürünlerin tasarımlarını bu işte uzman olan firmalar üstlenmektedirler.

Özel mimari çalışma nedir? Bu çalışmaları sizlerle örnekler ile anlatalım. Mesela bir mekân işletiyorsunuz ve değişik bir dekor yaptırmak istiyorsunuz. Bu şık şemsiyeler ile sağlanabilir. Ama klasik görünümlü bir şemsiye yerine biraz daha detaylı ve şekli biraz daha farklı bir şemsiye üretilmesini isteyebilirsiniz. Minik sevimli çadır şeklinde şemsiye mekânınıza inanılmaz bir hava katacaktır. Lunapark işletmesi yapıyor iseniz rengârenk, desenli, şekilli çadırlar yaptırabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu lunaparkınıza daha eğlenceli bir hava katacaktır. Size özel olarak yapılan bu çalışmalara özel mimari çalışma denmektedir.

Özel mimari çalışmalar sektör alanları için oldukça yararlı olmaktadır. Müşterilerin dikkatini çekme ve güzellik algısını yakalamak için çok doğru bir dekor olmaktadır. Kafeler, restoranlar, lunaparklar, yazlık mekânlar, sahiller ve sirkler için bu ürünler ve mimari çalışmalar oldukça fazla kullanılmaktadır. Sahillerde kullanılan şemsiyeler dışında farklı şemsiyeler olması insanların dikkatini fazlası ile çekecektir. Farklı dekorlar mekânın farklı bir yapıya sahip olduğunu belirtecektir. Farklılık arayan müşteriler ise mekânınıza gelmek için can atacaklardır. Sirkler hemen hemen herkesin ilgisini çekebilmektedirler. Sirki dikkat çekici yapan dış görünüşü yani çadır kısmı olmaktadır. İnanılmaz renkler ve tasarım şekli ile muhteşem bir sirk görünümü elde edebilirsiniz. Sirklerin dışı kadar içi de çok dikkat çekici olmaktadır. Aklınızda çadır restoran gibi ilginç bir fikir var ise bunu hayata geçirmeniz kesinlikle hayal değil! Tasarım tutkusu sayesinde artık mekânlarınız hiç sıradan olmayacak!


İşin Adı     : SEV VAKFI Spor Salonları Üsküdar Bağlarbaşı

Yapılan İş : Branda Değişimi İzolasyon Yapımı


İşin Adı     : SEV VAKFI Spor Salonları Üsküdar Beylerbeyi

Yapılan İş : Branda Değişimi İzolasyon Yapımı


İşin Adı     : Bahçem Market Alibeyköy

Yapılan İş : Metal Aksam & Branda Yapımı

 


İşin Adı     : Oğuzkaan Koleji Kapalı Spor Salonu Bahçelievler

Yapılan İş : Spor Salonu Metal Aksam & Branda Yapımı

 


İşin Adı     : Föy İnşşaat

Yapılan İş : Beton Yorganı Yapımı 5000 m2


İşin Adı     : Taşdelen Mesire Alanı Düğün Organizasyon Çadırı

Yapılan İş : Metal Aksam & Branda Yapımı

 


İşin Adı     : Kasar-Dual Depo Çadırı

Yapılan İş : Metal Aksam & Branda Yapımı

 

 


İşin Adı     : Türkerler Çiftçi Towers

Yapılan İş : Metal Aksam & Branda Yapımı

 

 


İşin Adı     : Ukrayna Odesa Kapalı Spor Salonu

Yapılan İş : Metal Aksam & Branda Yapımı


İşin Adı     : Yukarı Dududllu Tenis Kortu Kapatması

Yapılan İş : Metal Aksam & Branda Yapımı

 


İşin Adı     : Bahçe Şehir Koleji Kapalı Spor Salonu Branda Yapımı

Yapılan İş : Branda Yapımı