trende

Halı Saha Çadırı

Halı Saha Çadırı

Halı Saha Çadırı

Halı saha çadırı imalatı ve onarımı yapan firmamız alanında uzman ekibi ile hizmetinizde Başta tenis, halı saha, jimnastik ve yüzme havuzları gibi spor aktiviteleri alanları için mükemmel üst, yan ve komple kapama hizmetleri ve çözümleri sunuyoruz, Halı saha çadırı geniş kapsamlar hitap etmektedir. bilgilendirme için iletişime geçiniz.

Halı Saha Çadırı konusun da sizlere hizmet veren firmamız kullandığı kaliteli kumaşlar aracılığı ile tam koruma sağlamaktadır.

Halı Saha Çadırları ile artık sahaların tam verimli olarak korunmasını sağlıyoruz.Böylece sahalarda kötü hava koşullarından etkilenmeyerek her zaman aynı kullanılabilir durumdaki şeklini korumaktadır.

 

Halı Saha Çadırı Hizmeti

Firmamız sizler için bir çok değişik alanda hizmet vermektedir.Sizlerin her alanda korunmasını sağlayarak sizlere avantaj sağlamaktadır.

Yılların getirdiği deneyim ve tecrübe ile sizler de firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Halı sahalar üstü açık olduğu zaman dışarda ki kötü hava koşullarından kolaylıkla etkilenebilir.

Yağmur yağdığın da içi su dolar ya da kar yağdığında kullanılamaz hale gelir.Bu durumdan sizleri kurtarmak adına firmamız sizlere çözüm yolları sunmaktadır.

Tamamen şeffaf olan çadırımız sayesinde halı sahalar artık yüzde yüz verimle korunacak ve hava şartları iyi mi olmuş kötü mü olmuş sizleri düşündürmeyecek.

Tamamen su geçirmez bir yapısı olan koruma çadırımız ile gönül rahatlığı ile koruma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Uzman ekip ve yılların tecrübesi ile sektörüne öncülük eden firmamızı sizler de arayarak halı saha çadırınızı yaptırabilirsiniz.

Sizlere özel fırsat kampanyalarından ve uygun fiyatlarımızdan yaranlanmak için arayarak bilgi alabilirsiniz.

halı-saha-kapatma-sistemleri-3

Halı saha çadırı

halı-saha-kapatma-sistemleri-4

Halı saha çadırı iç

halı-saha-kapatma-sistemleri-5

Halı saha çadırı ön

halı-saha-kapatma-sistemleri-6

Halı saha çadırı komple

 

 

 

 

 

Halı Saha Çadırı Videomuz

29.11.2015
1.787