Çok Amaçlı Çadırlar


Çok Amaçlı Çadırlar

Çok Amaçlı Çadırlar Farklı alanlarda geçici çözümler elde edebilmek amacı ile çadır modülleri kurulabilir. Hatta orta modül ilaveleri ile çok amaçlı büyük çadır çeşitleri elde etmekte mümkün olmaktadır. Çadırın iç hacmi bir kamyonu alabilecek şekilde olabiliyor. Sağlam özelliklerinin yanında dayanıklı ve aksesuarları ile birlikte farklı arazi seçeneklerinde de mükemmel bir şekilde kullanabilme imkânı sunulmaktadır. Demonte olarak üretilmekte ve paket olarak katlandığında çok fazla yer tutmamaktadır. Hazırlanan çelik yapıların üzerine yerleştirilen bu çadırlar, farklı amaçlar doğrultusunda kullanılabiliyor.

Yemekhane, depo, yatakhane, fuar stantları gibi amaçlar doğrultusunda bu tarz çok amaçlı büyük çadır seçeneklerinin kullanımı mümkün olmaktadır. Modüller birbiri ile kolay bir şekilde bağlanabilmekte ve çok kısa süre içerisinde kurulum tamamlanabilmektedir. Farklı yönlerden ek kullanılarak eklemeler yapılabilir. Kullanılan malzemeler sayesinde yüksek mekanik gücü bulunan bu yapılar oldukça dirençli olarak kullanılabilmektedir. Yanmaya karşı dayanıklı olarak üretilen bu brandalar farklı iklim koşullarında dayanıklılık gösterecek özelliklerde üretilmektedir. Kullanılan ekipmanlar sayesinde farklı alanlarda bu tarz çadır kurumları değerlendirilebiliyor.

Bunun için şişme çerçeve için otomatik basınç koruma sistemi ve ayırıcı duvarlı iç astar kullanılmaktadır. İlave yer brandası, aydınlatma sistemi, elektrik dağıtım kutusu, ısıtma ya da klima, yer sistemi ve ayrı giriş modülü de çok amaçlı büyük çadır yapıları hazırlanırken kullanılacak seçenekler arasında yer alıyor. Kumaş renkleri beyaz, nato yeşili ya da kum şeklinde olabiliyor. Farklı aralıklarda rüzgâr gücü için dayanıklı olabilen bu yapılar ayrıcı önemli oranlarda kar yükünü karşı da oldukça muhafazalı alanlar oluşturmakta, herhangi bir çökme yaşanmamaktadır. Ürünlerin belirli kısımlarına pencereler yerleştirilebiliyor. Bu şekilde farklı amaçlar için bu tarz çadır seçenekleri kullanılabiliyor. Farklı büyüklüklerde üretilebilen bu çadırlar ihtiyaçlara göre tasarlanmaktadır.