trende

konser çadırı

konser çadırı

Konser Çadırı

Konser çadırı nasıl yapılır? Konser çadırlarında estetik çok önemlidir. Estetiğe önem vererek estetik çizgisinin dışına çıkmadan, her hangi bir kaya da olanak sağlamadan, en sağlam bir biçimde üretilen konser çadırları. Çeşitçili branda tipleri ile üretilmektedir. Çeşit çeşit renklerde ve çeşit çeşit modellerde olan konser çadırlarınızı nasıl isterseniz firma olarak o şekilde yapmamız mümkün. Bizim için önemli olan en önemli faktör sağlamlık olacaktır.

Hepimiz mutlaka bir yıl içerisinde birden fazla konsere gidiyoruz ve konserlere gitmeyi seviyoruz. Peki, gittiğiniz konserler nerelerde yapılıyor veya nerede yer alıyor, hiç düşündünüz mü? Konser alanına gittiğinizde, nereye girdiğinize hiç baktınız mı? Bazı konserler salonlarda gerçekleşse bile, bazıları ise konser çadırlarında gerçekleşmektedir. Bu konser çadırı neredeyse 100 kişilik bir çadırdan tutun ki binlerce kişiyi alabilecek bir boyutta çadır olabilecek şekilde tasarlanabilmektedir. Konser çadırı artık sıklıkla tasarlanan ve birçok yerde kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Bazı çadırlar normal ve sade olarak tasarlanmakta olup bazıları ise devasal konser özellikleriyle tasarlanmaktadır.

Her gittiğiniz konserde, elbette bir konser çadırının nasıl tasarlandığını veya konser çadırının ne işe yaradığınız düşünmeden konsere gidersiniz, normali bu çünkü fakat bir konser çadırı tasarımı düşündüğünüz kadar kolay değildir. Normal kullandığınız çadırlar gibi değildir. Bunu internet üzerinden araştırıp konser çadırı fiyatları hakkında bilgi edindiğinizde ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayabilirsiniz. Konserler biliyorsunuz ki ses sistemlerinin iyi olması gerektiği, binlerce seyirciyi ağırlaması gerektiği, bir sahnenin mutlaka olması gerektiği ve konser arası için bir büfenin bulunması gerektiği bir etkinliktir.

konser çadırlarımız Yazın Güneş ışınlarından, kışın yağmur, kar, fırtına ve soğuk havadan korunmak için ideal  Konser Çadırı Tören ve toplantı gibi etkinlikler için tasarımını yaptığımız kaliteli branda kullanarak imal ettiğimiz ürünler hizmetinizde, Defile, kiralık podyum çadırı sahne brandası ve çadırları için iletişime geçiniz

 

Başlıca Konser çadırı modellerimiz.

Konser Alanlarınıza Özel her türlü mimari ve ekonomik modellerin imalatını yapmaktayız.

29.03.2016
1.299