trende

Pazar Alanı Çadırları

Pazar Alanı Çadırları

Pazar Alanı Çadırı

Kale Branda Pazar çadırı, geleneksel pazar alanları veya yerleşik pazar alanları içerinde kullanıma en uygun yöntemdir. Pazar çadırları renk bakımından  artık standart hale gelmiş beyaz dışında her renk mevcuttur. Renk seçimi müşterinin isteğine göre  belirlenmektedir. Pazar çadırlarının en başlıca sorunları, taşınma esnasında hasar görmesi, veya yıpranmasıdır. Kale tente olarak bu durumu minimuma indirmek amacıyla kaliteli branda kumaşları kullanıyoruz. Pazar zamanı belli başlı günlerde olduğu gibi, hemen hemen her gün pazar alanları da  kurulabilir. Bu konuda ürettiğimiz pazar çadırları kolay kullanımı sayesinde sizleri fazla yormadan veya fazla vakit kaybı yaşamadan kolaylıkla kurulumu gerçekleştirilebilir.

Çadır genellikle güneş ışınlarına maruz kalmamak için kapı veya pencerelerin üstüne takılıp gölge yapması  için kullanılır. Tente maliyetlerine gelince öncelikle tentenin maliyetlerinden bahsedersek tentenin maliyetleri kullanacağınız alanın boyutlarına göre değişir.

Çadırınızın şekli boyutu genişliği ve kullanılan kalitesi, Çadırlarınızın ise kalın ve incelik kalitesine göre ve boyutuna göre Kale branda firmalarımızdan seçeceğiniz bu ürünlerin ücretlerinde farklılıklar olabilmektedir. Bu ürünleri kale branda firmalarımızdan seçerek doğru bir seçim yapmış olursunuz.

Pazar çadırı fiyat

Pazar çadırı fiyat, konusunda  genel bir fiyatlandırma yapılamamaktadır.  Pazar çadırı fiyatları, kullanılacak brandanın ebatlarına göre değişmektedir. Dilerseniz telefonla bizleri arayarak pazar çadırı fiyatları konusunda  bilgi edinebilirsiniz.

Pazar Çadır branda ve tente sektöründe 1985 yılından beri faaliyet gösteren kale branda firması köklü bir kuruluş olup dev bir şirkettir. Kendi alanında uzmanlaşmış ekibi ile kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini üst sıralara çıkararak ön sıralara gelmiştir. Branda ve çadır denince akla ilk gelen firma olan Kale branda da 250 çeşitten oluşan ürün hizmete sunulmaktadır. Ayrıca ilerleyen teknolojiyi takip etmekte ve çıkan her yeni sistemi örenerek kendini geliştiren bir firmadır. Genel olarak ürettiği ürünleri; pazar çadırı, yarasa, tünel ve Kızılay çadırı gibi pek çok çadır üretimi, kamyon, araba ve tekne brandaları, sabit, körüklü ve akardiyon tente çeşitleri gibi pek çok ana başlıkta sıralanabilir.

Başlıca istanbul olmak üzere tüm yerlere hitaben Toptan fiyatına çadır imal ediyoruz ve sizlere sunuyoruz, istekleriniz doğrultusunda her tür çadırı ölçü ve ebatlara göre dizayn edip hazırlıyoruz, Pazar çadırı ve pazarcı çadırları firmamız tarafından isteğe göre imal edilir ve en kısa sürede Teslim sizlere teslim edilir,Yakıcı güneş ışınlarına Yağmura çamura ve kara soğuk kış hava şartlarına dayanıklı imalatımız ile sizlerin Hizmetindeyiz.

Pazar Çadırı

Pazar Çadırı

Pazar Çadırları

Pazar Çadırları

  Pazar Çadırı Nedir

Genelde kubbe şeklinde olan ya da üçgen çadır grubuna giren Pazar çadırları sabit ve hareketli pazarlarda kullanılan çadır sistemleridir. Kale branda firması Pazar çadırına da diğer ürünlerde olduğu gibi önem göstermekte hizmette sınır tanımamaktadır. Pazarcının, belediyenin ya da büyük kullanım alanına sahip olanların isteğine göre özel çizimlerde oluşturulacak Pazar çadırları aynı zamanda şehrin mevsimsel ortamına göre de şekillenebilmektedir. Kendini sürekli geliştiren firma Pazar konusunda pazarcının ve müşterilerinin rahat edebileceği sabit ya da taşınabilir çadır sistemleri yapabilmek ta veya yeni modeller tasarlayabilmektedir. Firmanın bu sektördeki başarıları ve kullanıcı yorumları dikkate alındığında ürün kalitesi ortada olup gerekli siparişleriniz vermelisiniz. Firma aynı zamanda firmaya ait web sitesinden gerekli araştırmalar da yapabilirsiniz.

 Pazar Çadırı Nasıl Yapılır

Plastik bez ya da özel korumalı kumaşlardan yapılan Pazar çadırları genellikle kenarlardan hava alacak şekilde ve üçgen veya yarasa şeklinde de olabilmektedir. Sabit olan çadırlar firma tarafından gönderilen deneyimli ve tecrübeli ekiplerce kurulmaktadır. Seyyar olan pazarcıların kullanacağı basit ve kurulumu kolay çadırlar ise basit bir şekilde toplanabilr ve kurulabilmektedir.

Pazarlar için gerek geleneksel stilde gerekse yerleşik olarak Pazar çadırları hala en kullanışlı ve geçerli yöntemdir. Pazar yerlerinin değişkenliği ve hemen her gün başka yerde pazara çıkma sıklığı bu çadırların imalatının özellikli olması gerekliliğini ortaya koymaktadır. En fazla pazar çadırı kullanım sorunu yıpranma veya sürekli taşınma nedeni ile ortaya çıkmaktadır. Kale Branda tarafından üretilen pazar çadırları oldukça dayanıklı kumaşlardan yapılmaktadır. Yağmur veya güneş gibi kuvvetli dış etkenlere karşı uzun yıllar dayanabilecek kumaşlardan üretilen çadırların kenar ve bağlantı parçaları da oldukça dayanıklı malzemelerden kuvvetli dikiş mukavemetine haiz bir biçimde imal edilmektedir.

Üretimlerimiz için kullandığımız amaca yönelik kumaşlar konusunda oldukça seçici davranmaktayız. Hangi işlev ön planda ise ona yönelik kumaş ve yan malzemeler seçilerek oluşturulan ürünlerimiz uzun yıllar dayanıklı çözümler sunabilmektedir. Bunun dışında ürünlerimiz hem imalat hem de kumaş bakımından üretim veya tasarım hatalarına karşı firmamız sorumluluğundadır. Yine kullanım esnasındaki soru ve sorunlarınız için her zaman destek hizmetlerini sunmaktayız. Her türlü üründe olduğu gibi ihtiyacınız olan pazar çadırları için de fiyat epey belirleyici bir rol oynayacaktır. Üretimimiz olan pazar çadırı fiyatları konusunda da iddialı bir politika izlemekteyiz. Ödediğiniz paranın karşılığında dayanıklı ve kullanışlı ve de uzun ömürlü ürünler satmaktayız. Çadır türlerimiz ve diğer üretimlerimiz, deneyimli teknik ve imalat ekibimizle verdiğimiz hizmetimiz isteklerinize cevap verecek kalitededir.

Firmamız hem tasarımcı hem de üretici bir firmadır. Size özel hizmetlerimiz kapsamında istediğiniz ölçü ve nitelikte pazar çadırı üretimi yapabilmekteyiz. Tüm ürünlerimizin görsellerine ve firmamız hakkında bilmek istediklerinize http://www.kalebranda.com adresimizden ulaşabilirsiniz. Bizlere 0 (212) 532 33 52 numaralı telefonumuzdan ve info@kalebranda.com dan ulaşabilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda dönüş sağlanacaktır.

31.03.2017
1.578