trende

Bahçe şehir Koleji Kapalı Spor Salonu Branda Yapımı

Bahçe şehir Koleji Kapalı Spor Salonu Branda Yapımı

Bahçe şehir Koleji Kapalı Spor Salonu Branda Yapımı

Günümüzde özellikle büyük şehirlerde artan nüfus ve bu nüfusun sosyalleşme ihtiyacının önemli bir kısmını oluşturan spor faaliyetleri için büyük rekreasyon alanları gerekmektedir. Bu rekreatif alanlar için plansız kentleşen büyük şehirlerimizde bu ihtiyacı gidermek için suni çimli branda-tente ile üzeri örtülü kapalı spor tesisleri inşa edilmektedir. Kurulumu kolay ve maliyeti düşük olan bu tesisler içinde halk arasında en popüleri halı saha diye tabir edilen tesisler olsa da yüzme havuzu, basketbol sahası ve voleybol sahası vb. bir çok spor faaliyeti için kullanıma uygundur.

Peki bu kapalı spor tesisleri nedir ne için kullanılır? Her türlü çimlendirme, aydınlatma ve ihtiyaca göre eklenen aletler ile futbol, basketbol ve yüzme gibi sportif faaliyetlerin yanı sıra zemin kaplaması yapıldığı takdirde spor salonu olarak da faaliyet gösterebilirler. Her yaştan insana spor yapma imkanı sağlayan bu tesisler işletmecisine de ucuz maliyeti sayesinde kazançlı bir spor tesisi imkanı sunuyor.

Bu tesislerin inşasında Kale Branda olarak kapalı spor tesisleri nasıl yapılır hususunda piyasada bu işi uzun yıllardır başarılı bir şekilde yapmaktayız ve sayısız başarılı projemiz bulunmaktadır. Çelik konstrüksiyon üzerine branda gerilmek suretiyle üzeri kapatılan bu yapılar spor severleri kışın yağmur ve kardan yazın ise bunaltıcı güneşten korurlar. Çelik yapılı iskeleti sayesinde dayanıklı olan yapılarımız kolay montajı ve ucuz maliyeti ile bir çok tesis için artık alternatif değil akla ilk gelen tesis tipi olmaktadır. Spor salonlarına ek tesis olarak yapılabilen kapalı spor salonları site, okul vb. yerler için bağımsız yapı olarak da inşa edilebilirler. Firma olarak piyasaya göre kalite para ilişkisi bakımından sektörünün bir numaralı firması olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Kapalı spor tesisleri futboll, basketboll, tenis, yüzme ve benzeri gibi spor dallarını seçmek ve bu faaliyetlerde yer almak artık küçük-büyük, genç-yaşlı ayırt etmekmesizin mümkün. Çünkü spor sağlık için, rahat nefes alabilme, kan akışını hızlandırma ve zinde kalmak için önemli bir faktör hayatımızda. Ve bunu yaz kış demeden yapabilmek özellikle kış aylarında yapabilmek çok daha güzel. Amatör ve profesyonel turnuvalar için hava şartlarından da etkilenmek istemiyorsanız bu tesislerle anlaşabilir ya da kendiniz yaptırabilirsiniz.

Kapalı spor salonlarının yapım aşamaları ile firmaların sunduğu olanaklar, maliyetleri düşük  ve basketbol, Tenis kortu, voleybol gibi spor karşılaşmaları.

İşin Adı     : Bahçe Şehir Koleji Kapalı Spor Salonu Branda Yapımı

Yapılan İş : Branda Yapımı

06.01.2017
1.207