trende

Yarasa Branda

Yarasa Branda

Yarasa Branda

Asma germe yarasa branda yada diğer adı ile asma germe membran sistemleri, hem kalıcı hemde geçici bir uygulamadır. İsminden anlaşılacağı üzere sabit metal ayaklar üzerine asma ve germe mantığı ile kurulan asma germe branda sistemleri, hem sezonluk mekanlarda hemde günü birlik mekanlarda ideal bir çözümdür.

Yarasa Branda

Asma germe branda membran sistemleri, fuar, sergi gibi günü birlik yada sezonluk aktiviteler uygulanan mekanlarda hemde çay bahçesi, açık hava toplantıları ve düğün gibi aktivitelerde kullanılabileceği gibi daha küçük uygulamalarda kullanılabilir.

Asma germe branda dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olan firmamız, yüksek kalite ve uygun fiyat anlayışını birleştirerek müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutarak hizmet vermektedir. Zamanında iş teslimi ve kaliteli işçilik her zaman dikkat ettiğimiz konuların başında gelmektedir.

Gerek ev, bahçe gibi kişisel kullanımlarının gerekse kafeterya, otel, yada benzeri kurumsal asma germe branda membran ihtiyaçlarınız için olsun her türlü asma germe branda membran ve benzeri ihtiyaçlarınızda firmamız istek ve ihtiyaçlarınızı tam olarak anlar ve size uygun asma germe branda membran ürünlerini vaktinde ve en uygun fiyatlarla sunar.

03.03.2016
1.132