trende

Alev Yürütmez Branda

Alev Yürütmez Branda
Alev Geçirmez Branda

Alev Geçirmez Branda

Alev Geçirmez Branda Kale Branda Tente, Gölge sistemleri,yanmaz branda Isı Yalıtımlı Branda Şantiye Çadırı,Beton Yorganı gibi alanlarda tercihen kullanılan ürünümüzdür. Isı yalıtımı konusunda oldukça uygun bir üründür. Hava kabarcıklı izolasyonlu ürün örtü olarak kamp çadırı olarak imal edilebilir.

Yanmaz Branda Çadır modelleri satıcı firması Biz iyi kalite UV su geçirmez lamine Branda Çadır, Anti ağır plastik branda … Güvenlik: dış kaplama, UV stabilize, uzun vadede kullanım alev geciktirici PVC

Alev yürütmez çadır branda kumaşları fiyatları konusunda fiyat teklifi alabilirsiniz. Firmamız Branda çadır sektöründe aklınıza gelebilecek tüm ürünleri mimarları ile tasarlayarak size sunmaktadır. Ürünlerimiz için teknik çizim talebinde de bulunabilirsiniz. Yanmaz kumaş branda ve çadır modellerimizin gerekli alev yürütmez belgeleri mevcuttur.

Isı Yalıtımlı Branda Nedir ?

ısı yalıtımı sıcak hava ve soğuk havanın birbiri ile buluşmasını engellemektir.Isı yalıtım amaçlı branda bu amaç için üretilmiş bir üründür.Şantiye

Yanmaz Branda Fiyatları

Yanmaz branda kumaşlarımızın fiyatları için iletişime geçiniz.

En net fiyat için ürün metrekare gram ağırlığını sorunuz..

Yanmaz Branda Kullanım Alanları Nelerdir ?

Yanmaz branda kumaşları genellikle Şantiye çadırı Depo çadırı gibi yada insan ve hayvan barınma çadırlarında kullanılmaktadır.

 

çadır

depo çadırı beton yorganı gibi ürünlerde ihtiyaç duyulduğu için ürünün iç kısmına elyaf yada hava kabarcıklı alüminyum fol yolu plaka montajlanarak satılmaktadır.
Özel projeleriniz ısı yalıtımlı naylon branda ile tasarlanabilir.

Branda Beton Yorganı

Isı Yalıtımlı Kumaş  Kullanılarak Şantiye Çadırları, Hangar Çadır, Uçak, Helikopter,Hayvan Barınma çadırları,Depo çadırları imalatı yapmaktayız. Gelişen inşaat sektörü için beton koruma yorganları imalatı yapmaktayız.

17.08.2016
4.731