trende

Su Geçirmez Şemsiye 2017

Su Geçirmez Şemsiye 2017

Kale Branda Firmamızın Bütün Su Geçirmez Şemsiye 2017

Branda Kumaşlarımız Yanmaz Özelliklere Sahip ve Alev Yürümez Şemsiyeler özellikle yaz aylarında ve yağışlı havalarda çok ihtiyaç duyulan korunma mekanizmalarıdır. Şu geçirmez şemsiye üretimini uzun yıllardır kusursuz bir şekilde gerçekleştiren firmamız KaLe Branda, sizlere çok amaçlı ve kullanışlı tasarımlarla hizmet vermektedir. Üretimde küçük bir ayrıntıya dahi gereken özeni gösteren firmamızın ürünlerini yılları aşkın tecrübe ile işleyerek kullanıcılarımızın takdir ve beğenisine sunmaktayız. Şemsiye çeşitlerimizde ürün yelpazemiz oldukça geniştir. Tüm ürünlerimizi web sitemizin www.kalebranda.com üzerinden görebilir ve karşılaştırabilirsiniz. Talebinize en uygun ürünleri bulacağınız sayfamızda ürünlerimizin detaylı fotoğrafları da yer almaktadır.

Su-Geçirmez-şemsiye

Su Geçirmez Şemsiye 2017

 Su geçirmez şemsiye nedir? su geçirmez şemsiyeler bireysel veya kurumsal olarak,  genellikle güneşten ve yağmurdan korunma amacıyla kullanılan ürünlerdir. Su geçirmez yapıda üretmiş olduğumuz şemsiyelerimiz son derece dayanıklı materyaller kullanılarak ergonomik olarak tasarlanmıştır. Yaz ayalarında güneşten koruyan serin tutan yapısı ile tercih sebebidir. Su geçirmez şemsiyeler hoteller, havuz kenarları, plajlar, teraslar, bahçeler, restoranlar, çay bahçeleri, pastane ve kafeteryalar için tarafımızca özel olarak üretilmiştir.

Su geçirmez şemsiye nasıl kurulur? Su geçirmez şemsiyelerimizin kurulumu son derece kolaydır. Ürünlerimizin üretiminde özel alüminyum profiller kullanmaktayız. Titiz ve özgün tasarımlara sahip şemsiyelerimiz de, bizzat geliştirmiş olduğumuz özel dişli bir mekanizma kullanmaktayız. Bu mekanizma tamamen kolayca açılıp kapanma için özel olarak düşünülmüştür. Kol çevrilme sistemi ile saniyeler içinde açılır ve kapanır. İstenilen her alanda kullanılabilen şemsiyelerde, devrilmeyi önleyici 4 adet olma şartı ile mermer yer alır. Toplamda 25 kilo ağırlığına sahip mermerler için, dilerseniz tekerlek sistemleri ile taşıma rahatlığı sağlamanız mümkün. Ürünlerimizi kusursuz bir işçilik ve dayanıklı malzeme kullanarak değerli müşterilerimize özel olarak üretmekteyiz.

Plaj Şemsiyesi nedir: Plaj şemsiyeleri, tatilin ve deniz keyfinin zehir olmaması, ciddi yanıklara, cildin yıpranmasına ve güneş çarpmasına maruz kalınmaması bakımından önleyici nitelikte bir plaj eşyasıdır.

Tatil denilince hemen akla deniz, kum, güneş gelir. Ne kadar büyük bir hevesle denize gidilirse gidilsin, saatlerce denizde kalmak mümkün değildir. Arada denizden çıkıp, şezlonglarda dinlenmek, güneş ışığından kaçıp, bir şeyler içip serinlemek de istenir.  Şezlongların kenarlarında plaj şemsiyeleri tam da bu işe yarar. Sizler biraz serinlenip dinlenirken, plaj şemsiyesinin görevi de sizi güneşten koruyarak konfor sağlamaktır.

Su Geçirmez Şemsiye 2017 değişik boy ve ebatlarda, kare veya yuvarlak şekillerde, farklı renk ve desenlerde olabilmektedir. İsteğe bağlı olarak şemsiyenin üzerine ve tabanına firmanın  amblemi de yerleştirilebilmektedir.

İyi bir şemsiyenin özelliği, hafif bir gövde yapısı, olmasına karşın rüzgara ve güneş ışınlarına karşı dayanıklı ve koruyucu özellikte olmasıdır.

Plaj şemsiyeleri güneşten koruma ihtiyacını da karşılayacak özellikte olmasının yanında, kurulumunun da rahat olması gerekmektedir. Şemsiyelerin sağlıklı sabitlenememesi tehlikeli bir durumdur. Şemsiyenin ağırlıkları dengeli, uygun boyutta ve yeterince ağır olmalıdır. Yere gömme şeklindeki sabitlemede, şemsiye 90 derecede dik olmalıdır. Aksi halde dinlenme esnasında hiç umulmadığı bir anda şemsiye devrilebilecektir.

Plaj Şemsiyesi Nasıl Yapılır

Plaj şemsiyelerinin özellikleri sipariş veren firmaya göre değişebilmekle birlikte, iyi bir şemsiyenin kumaş kısımları pamuklu, daha da kaliteli olması istendiği takdirde solmayan özelliği nedeni ile polyester kumaştan üretilebilmektedir.

Şemsiyenin açma kapama mekanızması, şemsiyenin ana gövdesinde bulunan kancalı kelepçe yardımıyla gerdirilmek suretiyle şemsiye açılıp kapanır veya şemsiyenin üst kollarına bağlı ipler makara yardımıyla gerilerek, gövdeye bağlanmak suretiyle açılıp kapanır şekilde yapılabilir.

Genellikle otellerde görüntü kirliliğine neden olmaması bakımından plajlarda kullanılan plaj şemsiyeleri tek renk olarak krem renkli olarak tercih edilmektedir.

Plaj şemsiye ölçüleri aşağıdaki gibidir.

180cm 8 Telli.

200cm 10 Telli.

220cm 8 Telli.

240cm 8 Telli

olacak şekilde üretilmektedir.

Motorlu şemsiyeler, uzaktan kumanda ile açılıp kapanan büyük çaplı mekânların üstlerini kapamak amaçlı kullanılan şemsiyelerdir.

Motorlu şemsiyeler, bir hidrolik sisteme bağlı olarak çalışırlar. Çok büyük çaplı şemsiyeler olup, bir motor yardımıyla şemsiyenin açılıp, kapanması şeklinde çalışır. Belli bir aksam sayesinde büyük mekanların ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. Alüminyum profilden üretilmektedir. İmalatı elektro statiktir ve boya aynı malzemeden kullanılmaktadır. Hareket kabiliyetini sağlayan parçalar mekaniktir. Kumaş malzemesi aklirik olup, su geçirmezlik özelliğine sahip olarak üretilmiştir. Güneş ışınlarına karşı kaliteli malzemeye sahiptir. Firmaların gözdesi olan motorlu şemsiyeler elektronik aksamı, kaliteli tasarım ve malzemesiyle Kale Branda güvencesiyle siz müşterilerimize faydalı hizmet sunmaktayız. Motorlu şemsiyeler de gelinen son noktayı beraber tanımamızı temenni ediyoruz. Biz Kale Branda olarak sizlere iyi ürün ve hizmet sunmayı ve bu hizmetimizi gelecek dönemlere de aktarmayı amaçlıyoruz. Kale Branda olarak uzun yıllara dayanmaktayız. Bu yıllar içerisinde kendimizi geliştirip, sizlere kaliteli hizmetin kapılarını araladık ve aralamaya devam ediyoruz. Bizler sizler için bu hizmetin sınırlarını zorladık ve sizlere aynı tarzda her ortama uygun ürünler ürettik. Kale Branda olarak ürün çeşitliliğimizi tanımanızı arzuluyoruz.  Ürün yelpazesi geniş olan Motorlu şemsiyeler, hizmetini sizlere bahsettik. Kale Branda ise sizlere bu hizmetin kalitesi, zerafetli  tasarımlarıyla sizlerin beğenisine sunan firmadır. Ürünlerimizin kalitesi yurt dışından ithal edilmesiyle tescillenmiştir.

Motorlu şemsiyeler, kullanımında siz firmaların ve müşterilerimizin memnuniyeti, firmamız için büyük önem taşımaktadır. Bizlerde Kale Branda olarak sizlerin kıymetini bilerek, sizlere en iyi hizmet kalitesiyle ürün sunacağımızı bildirmek isteriz. Bizler Branda firması olarak siz müşterilerimiz ile daha iyi yerlere geleceğimizi inanıyoruz. İş birliğinize güveniyor ve inanıyoruz ve MOTORLU ŞEMSİYENİZ BİZDEN KEYFİNİ ÇIKARMAK SİZDEN diyoruz. Memnuniyetiniz zerafetimizle birleşsin, mekanınız güzelleşsin siz müşterilerimizi

02.03.2016
758