trende

Motorlu Otomatik Katlanır Tente

Motorlu Otomatik Katlanır Tente

Motorlu Otomatik Katlanır Tente

Kale Branda 30 yıllık tecrübesi ile Türkiye’nin tente ve güneşlik sistemlerinde … son derece kullanışlı ve uzun ömürlü bir motorlu otomatik bir cam sistemidir.

Motorlu Otomatik Katlanır Tente standart tente den farklı olarak belli bir iskelet ray sistemi üzerine kurulmuş ray üzerinde ileri geri hareket ettirilebilen bir tente sistemidir. Ray sistemi sayesinde tente, dilendiği kadar alana gölge verir.

Pergola tente otomatik açılıp kapanan ve görselliği işik dokusu ile cafeler bahçeler oturum alanlarına hitap etmek için üretilmiş bir sistemdir.

Ülkemizde özellikle işyerleri yani restoran, cafe, lokanta, çay bahçesi ve benzeri alanlarda kullanılın katlamalı tente çeşitleri, her işyeri tarafından yakından takip esilmektedir. İş yerlerine sağladığı ekstra alanlardan dolayı daha fazla müşteri kabulü için bu tip iş yerlerinde tercih edilen katlamalı tente sistemlerini bizim firmamız olan Kale branda olarak en iyi  ve en sağlam şekilde üretimini yapmaktayız. Firmamız  39 yılı aşkındır bu alanda hizmet vermekte ve devamlı olarak ütün kalitesini arttırmaya çalışmaktadır. Uzun yıllarım verdiği tecrübe ile bu alanda söz sahibi olan firmamız branda ve tente sektöründe birçok ilk’e de imza atmıştır. Sürekli olarak kaliteli iş anlayışı ile hizmet Beren firmamız isteğiniz doğrultusun da her türlü branda ve tente ilerinizi son teknoloji makineleri ve uzman kadrosu ile yapmaktadır.

Katlamalı tente nedir? Sağlam bir kargas sistemi üzerine kurulan bu sistem kaliteli bir mekanizma eşliğinde hareket sağlamakta ve kalitesini uzun yıllar yitirmeden çalışmaktadır. Kaliteli olarak yapılan her işçiliğin uzun ömürü gibi, bu işte de kaliteli olarak yaptığımız bu karlamalı tente sistemleri, sizin de uzun yıllar sağlıklı bir şekilde yararlanmanızı sağlamaktadır. Gerekli sistem olduğu için üzerine koyulan brandanın çatlamaya karşı dayanıklı bir branda olmaktadır.her işyerinde, ya da istenilen her alanda kullanılması mümkün olan bu katlamalı tente sisteminin kullanımı da oldukça basittir.

Motorlu Otomatik Katlanır Tente Tente Modelleri: mafsallı tente,sabit tente,manüel tente,motorlu tente,otomatik açılır kapanır tente,otomatik ışıklı tente,modelleri ve fiyat.

29.11.2015
1.450