Körüklü Tente


KÖRÜKLÜ TENTE NEDİR?

Körüklü tente, market, manav, bakkal otel, kafe, restoran ve benzeri mekanlarda güneş ışığını ve yağmuru kesmek için kullanılan bir üründür. Körüklü tente çalışma ve uygulama prensipleri nedeni ile en fazla 6 metre genişlik ve 120 santim öne doğru eğilim özelliği ile çalışmaktadır.

 KÖRÜKLÜ TENTE FONKSİYONU

 Körüklü tente, sabit tente, mafsallı tente ve raylı tente ürünlerine nazaran farklı bir işlevselliğe sahiptir. Körüklü tente’de bulunan ileri geri hareket körükleri sayesinde tentenin

her hangi bir noktasına elle müdahele gerektirmeden tentenin gölge verdiği noktaları ihtiyaca göre uygulanabilir.

 KÖRÜKLÜ TENTE ÖZELLİKLERİ

 Körüklü tente, kullanılacak mekanların özelliğine göre alüminyum profil ve demir profilden imal edilip dış kaplaması statik fırın boyadır.

 KÖRÜKLÜ TENTE

Körüklü tente, genelde dış mekanlarda tente ve branda gereksinimi duyulan alanlarda kullanılan ve körük fonksiyonu sayesinde açılır/kapanır uygulama özelliği sayesinde istendiğinde açılıp kapanması nedeni ile tercih edilen bir uygulamadır.


Körüklü tente ev, cafe, otel ve restaurant gibi mekanların pencere ve kapı yada bahçeye yada balkonları ile evler ve villalarda kullanılabilir. 

1990 yılından bu yana körüklü tente sektörlerinde profesyonel hizmet veren firmamız, bu güne kadar yüzlerce körüklü tente montaj kurulum hizmeti vermiştir. körüklü tente dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olan firmamız, yüksek kalite ve uygun fiyat anlayışını birleştirerek müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutarak hizmet vermektedir. Zamanında iş teslimi ve kaliteli işçilik her zaman dikkat ettiğimiz konuların başında gelmektedir.

Gerek ev, bahçe gibi kişisel kullanımlarınız gerekse cafe, otel, yada benzeri kurumsal körüklü tente ihtiyaçlarınız için olsun her türlü körüklü tente ve benzeri ihtiyaçlarınızda firmamız istek ve ihtiyaçlarınızı tam olarak anlar ve size uygun körüklü tente ürünlerini vaktinde ve en uygun fiyatlarla sunar.